گالری عکس روستا پایگاه ازلاع رسانی روستا اپلود سنتر روستا شارژ روستا شبکه اجتماعی روستا
ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی
نویسنده پیام
حسن رجبی آفلاین
ناظم انجمن ورهبر گروه خبرنگاران
تاریخ ثبت نام: Feb 2012

اعتبار: 31
سپاس کرده: 853
850 بار سپاس شده در 186 ارسال

حالت: Mehrabon
ارسال: #1
نظرسنجی
باسلام خدمت همشریان عزیز میخوام یک نظر سنجی در مورد کارهایی که در محرم انجام میشه بذارم شما عزیزان اگه نظری در رابطه با کارهایی که در محرم انجام میشه دارین یا اگر ایده جدیدی دارین میتونید نظرات خودتون رو در این پست بذارین از تمام اعضای انجمن درخواست میکنم در این نظر سنجی شرکت کنند تا بتونیم از نظرات همه شما عزیزان در جهت بهتر شدن برنامه ها ویکنواخت نبودن برنامه ها بهرمند بشیم

تعجیل در فرج اقا امام زمان صلوات
10-21-2012 10:11 PM
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: مهدی قاسمی ، حمید محمدپور ، نیوتون ، حسین محمدپور ، داوودقنبری
حسین محمدپور آفلاین
معاون مدیر کل
*

اعتبار: 32
سپاس کرده: 655
1086 بار سپاس شده در 485 ارسال

حالت: Inspired
ارسال: #2
RE: نظرسنجی
من فقط ميخواستم از همه افرادي كه ميتونن و مشغله كاري زيادي ندارن خواهش كنم كه با شروع ماه محرم چند روز زودتر از سالهاي قبل به روستا بيان و فقط به دو روز تاسوعا و عاشورا اكتفا نكنن. مخصوصا اگه روز هشتم كه هيئت به دور روستا ميگرده،همه، مخصوصا جوانان در روستا باشن خيلي خوبه چون مراسم روز هشتم كه از سنت هاي قديمي روستا هم هست هر سال از سال قبل خلاصه تر و با حوصله كمتري برگزار ميشه. در حالي كه در سالهاي نه چندان دور با رونق بيشتر برگزار ميشد.
متاسفانه با توجه به اينكه در سالهاي اخير افرادي كه مقيم مشهد و ... هستند در طول سال كمتر به روستا سر ميزنن و فقط در مراسمي مثل محرم به روچي ميان(مخصوصا جوانان)، از احوال دوستان و آشنايان كمتر با خبرن و در روزهاي تاسوعا و عاشورا كه همديگر رو ميبينن بيشتر به فكر احوالپرسي و .. هستن و به هر گوشه كه نگاه كني يك گروه از دوستان هم سن و سال مشغول صحبت و بيان خاطرات گذشته و خنده و ... هستن ويا مشغول قدم زدن!! كه اين واقعا باعث شده حق اين روزها اون طور كه بايد و شايد ادا نشه و كمتر به عزاداري پرداخته بشه.
پس همه كمي زودتر بياين روچي
در رابطه با برنامه ها هم بگم كه اگه از يك روحاني خوب كه صحبت هاي جديد داشته باشه ، براي اين ايام به روستا دعوت بشه خيلي خوبه.
ضمن اينكه زياد هم خودمون رو درگير حاشيه ها و برنامه هاي مختلف كنيم خوب نيست و باعث ميشه اصل مطلب رو فراموش كنيم يا نتونيم به عزاداري و ... برسيم.
10-21-2012 11:30 PM
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: مهدی قاسمی ، حمید محمدپور ، حسن رجبی ، نیوتون ، داوودقنبری ، مجتبي محمدپور
مجید آفلاین
کاربر تازه وارد
*
تاریخ ثبت نام: Oct 2012

اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
5 بار سپاس شده در 1 ارسال

حالت: هيچکدام
ارسال: #3
منم با حسین موافقم به نکته خوبی اشاره کرد چون تقریبا کل برنامه های عزاداری محرم تو روچی فقط همون دهه اول محرمه پس باید حضور همشهریان عزیز پررنگ تر باشه
خودم به شخصه پارسال از اول دهه روچی بودم با اینکه کم وبیش مراسم تو مسجد برپا بود ولی چون تعداد کم بود و اکثرا افراد پیر بودند و معمولا خواب تشریف داشتند تا شب هشتم مراسم آنچنان که باید گرم نبود البته لازم میدونم همین جا از زحمات بچه های باشگاه به خاطر انجام کار هایی از قبیل برپایی نمایشگاه،آماده سازی زمین و وسایل مورد نیاز مراسم قتلگاه وهمچنین فیلم برداری از کل مراسم ها، میکس و پخش فیلم بین همشهریان که از اول دهه انجام میدن و حضور فعال دارن تشکر کنم.
انشالله امسال هم مثل پارسال قسمت بشه محرم روچی باشم البته اگه با مرخصیم موافقت بشه.
راستی من تازه با انجمن آشنا شدم، واقعا لذت بردم و به مدیر سایت آقای قاسمی و سایر دست اندرکاران خسته نباشید میگم.
10-22-2012 07:05 PM
 سپاس شده توسط: حمید محمدپور ، مهدی قاسمی ، حسن رجبی ، نیوتون ، حسین محمدپور
هادی آفلاین
تیم مدیریت انجمن
*

اعتبار: 16
سپاس کرده: 372
462 بار سپاس شده در 200 ارسال

ارسال: #4
با سلام خدمت همه دوستان - چند نکته به ذهنم رسید که فکر کنم رعایش بد نباشه:
دعوت از روحانی جهت دهه اول محرم - همچنین در صورت امکان دعوت از استاد طالبیان در شب های تاسوعا و عاشورا
نظم و ترتیب و هماهنگی بیشتر در انتخاب مداحان و زمان اجرا ی آنان طبق برنامه از پیش تعیین شده
هماهنگی قبلی با هیئت شیراز آباد در رفتن به سر مزار شهدای یکدیگر ( هر چند امسال برگزار شد ولی فکر کنم بعضی از رسوم کم رنگ تر میشه و امیدوارم لااقل این رسم تکرار بشه در جهت اتحاد و همبستگی این دو روستا و نثار فاتحه برای رفتگان دو طرف )
تکرار نمایشگاه های فرهنگی عکس ها ، کتب و .. مطابق سال های قبل
چاپ مطالبی به صورت مقاله و یا ... در جهت روشن شدن مفهوم و پیام عاشورا مخصوصا وقایع بعد از تاسوعا عاشورا طبق کتب استاد شهید مطهری برای نسل امروز
در آخر تشکر و قدردانی میکنم از همه عزیزان خصوصا آقای قاسمی که در رابطه با موضوع محرم ومراسمات آن در روستا زحمت کشیده و میکشن - اجرکم با ابا عبدا... الحسین (ع) - امیدوارم منم هم مثل بقیه دوستان بتوانم زودتر به روستا آمده و در مراسمات شرکت نمایم.

اگر حركت نكني ، مي بازي. اما اگر حركت كني ، شايد ببازي.
10-23-2012 10:35 AM
 سپاس شده توسط: حمید محمدپور ، مهدی قاسمی ، حسن رجبی ، نیوتون ، حسین محمدپور ، داوودقنبری
حمید محمدپور
Unregistered

سپاس کرده:
بار سپاس شده در ارسال

ارسال: #5
اول جاداره از حسن به خاطر پست بجا و به موقعش تشكر كنم.

همينطور كه بچه ها گفتن از همه مهم تر دعوت يك روحانيه پرمعلومات وجوان پسند واسه دهه ي اول محرم به روستاهست كه اگه اين اتفاق بيافته مثل سال هاي قبل به گفته ي مجيد تاشب هفتم هشتم مسجد وحسينيه خالي نميمونه وجوانان ونوجوانان بيشتر جذب ميشن بيان مسجد وهيئت در روزهاي اوليه كه همشهريان مشهديمون هنوز به روستا نيومدن!!

نميدونم نتيجه ي گروه شبيه خواني چي شد ولي اگه چند روز قبل از محرم گروپ شبيه خواني تكميل ومعلوم بشه خيلي بهتره وتا قبل از روز عاشوراهم تو يه روز مشخص يه تمريني داشته باشن عالي ميشه چون هم به هماهنگي بين افراد كمك ميكنه وهم نطق دستشون مياد.

سال گذشته باتوجه به تغييرات اساسي در قتلگاه مردم خيلي بيشتر از سال هاي گذشته راضي بودن از اين مراسم.
تاجايي كه يادمه سال هاي قبلي نوشته هاي شبيه خوانان مشكلاتي داشت كه انشاالله واسه امسال كارگردان محترم بتونن اين مشكلات وغلط ها رو رفع كنن.

واسه مداحان عزيز هم اگه يه برنامه ريزي جامعي بشه بد نيس!!خوب ميشه.

نظرتون راجع به اين كه اول به خانوم ها شام بدن بعد آقايون چيه؟؟خودم موافقم.
واينكه اول روضه بخونن وكمي هم مداحي بعد واسه شام برن حسينه ودر آخر هم كساني كه مايل بودن تاهر وقت دوس داشتن در مسجد به عزاداري ومداحي بپردازن.چطوره؟!
اميدوارم امسال هم مثل روند رو به رشد سالهاي قبلي كيفيت فيلم،صدا، وتصاويرمون بيشتر از قبل باشه ونشريه مون باتوجه به فاصله ي طولاني عيدنوروز تامحرم پر بار وجامع وكامل باشه تا همشهريان عزيز چه كساني كه از نزديك در جريان كار قرار ميگيرن وچه كساني كه فيلم ونشريه رو مي بينند كاملا در جريان عزا داري و كارهاي انجام شده در روستاقرار بگيرند وبهره لازم وكافي رو ببرند.

ببخشيد اگه طولاني شد اگه نظري راجب صحبت هاي من دارين بگين!
10-23-2012 03:35 PM
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: مهدی قاسمی ، هادی ، حسن رجبی ، نیوتون ، حسین محمدپور ، داوودقنبری
مهدی قاسمی آفلاین
موسس و مدیر کل انجمن

اعتبار: 39
سپاس کرده: 1037
1404 بار سپاس شده در 429 ارسال

ارسال: #6
من صحبتهای تک تک عزیزان رو خوندم الحمدلله بچه ها به نکته های خوب و کلیدی اشاره کردند که مسئولین همگی باید آنها را به کار ببندند حالا من میخوام یک نتیجه گیری بکنم پس
1- آوردن روحانی جوان با معلومات این یکی از اقدامات مهم هیئت امنا به شمار میرود که هرساله باید انجام شود چون واقعا روحاننیونی که ما در روستا داریم دیگه صحبتهاشون برای مردم تکراری شده
2-یکی دیگر از اقداماتی که به نظر من هیئت امنا به کمک مسئولین و شبیه خوانان باید انجام بده در روز عاشوراست همونطور که میدونین چند سالی است که روز عاشورا هم هوا سرد میشه و هم اینکه روزها کوتاه شده هرچند کاگردان شبیه خوانی در ان روز مراسم را خلاصه میکند و خیلی از قسمتها رو حذف میکنه که مردم هیچی نمی فهمند ولی این اقدام درست نیست ما بیام بجای اینکه تمام وقایعی را که روز عاشورا اتفاق افتاده به نمایش بزاریم اونهم به صورت بریده بریده بیایم و یک تعزیه مثلا تعزیه حضرت عباس و امام حسین (ع) رو بصورت کامل به اجرا در آوریم چه اشکالی داره ؟؟
3-نکته دیگه راجع به نوع برگزاری مراسم شبهای محرم است اگه یادتون باشه سال گذشته ابتدا عزاداری میشد و بعد مردم به شام میرفتند هرچند بقول آقای طالبیان کسی توی مسجد نمی خوابید اما به نظر شما حیف نیست این شبها که یکبار در سال بیشتر نیست ما ساعت 8شب دیگه به خانه بریم و بخوابیم ؟که اینهم باید یک بازنگری بشه و راهکار بهتری ارائه بشه .مثلا یک تمهیداتی اندیشیده بشه که بعد از شام هم هرکس دوست داشت بره به مسجد و در مراسمی که برگزار میشه شرکت بکنه حالا چه مداحی باشه و چه دعا
4-امسال یک تفاوتی که حداقل با 5 یا شش سال پیش داره اینه که روز هشتم محرم روز جمعه است و روز تعطیل و پیش بینی میشه که همشهریامون از سایر نقاط کشور صبح جمعه در روستا خواهند بود تا در مراسم این روز شرکت کنند به نطر من اگه مسئولین بتونند برنامه هایی رو برای این روز فراهم کنند تا از حضور حداکثری مردم استفاده بشه .
5-مطلب دیگه هم که اینجا بنظرم رسید را جع به چهار شب آخر دهه اول محرم که در نظر گرفتن نکته 4 و شلوغی این شبها اگه بشه یک برنامه ریزی برای مداحان عزیز بشه چون حتما خیل عظیم مداحان به سمت روستا سرازیر خواهد شد و نبود برنامه ریزی باعث بروز دلخوری هایی برای آنان خواهد بود پس نیاز به یک برنامه ریزی منسجم در این شبها احساس میشه .من فکر میکنم اگه قرار باشه که ابتدا مراسم باشه و بعد مردم برای شام برن به حسینیه حتما بعد از شام هم مراسم باشه تا مداحانی که قبل شام نتونستند نوحه ها را که آماده کردند بخونند در آن زمان از حضور انها هم استفاده بشه .البته نا گفته نماند که سال گذشته یک شب قرار بود این اجرا بشه ولی خوب مداحان عزیز به حرف هیچ کس گوش ندادند و کار خودشان را پيش بردند و مردم را گشنه یک ساعتی نگه داشتند و از این ترسیدند که نکنه بعد شام دیگه کسی نیاد و صدای اونها رو گوش بکنه !!!
در پایان از دوستان میخوام اگر صحبت یا نظری در خصوص برنامه هایی که ما هرساله انجام میدیم دارند در همین پست مطرح کنند

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد
10-26-2012 05:54 PM
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: حسین محمدپور ، حسن رجبی ، نیوتون ، حمید ، حمید محمدپور ، داوودقنبری
حسین محمدپور آفلاین
معاون مدیر کل
*

ارسال: #7
اما در رابطه با برنامه هايي كه باشگاه انجام ميده مهدي آقا، خدمتتون عرض كنم كه براي اينكه كار جديدي هم انجام بشه با توجه به اينكه گنجاندن تمام برنامه هاي محرم به طور تصويري در سي دي هاي محرم مقدور نيست،اگه بتونيم از كليه مراسماتي كه در مسجد برگزار ميشه كه شامل سخنراني روحانيون و مداحي مداحان عزيز ميشه به طور كامل صدا با كيفيت مناسب ضبط كنيم و در قالب يك سي دي MP3 به همراه سي دي هاي محرم در اختيار همشهريان بذاريم تا براشون به يادگار بمونه خيلي خوب ميشه.ضمن اينكه مداحان و روحانيون هم ميتونن با گوش كردن مداوم به صداي خودشون به دنبال رفع نقايص خودشون باشن و از نوحه ها وسخنان تكراري كمتر استفاده كنند.
■اگه يك نظر سنجي هم در سايت بذاريم تا افرادي كه در انجمن عضو نيستن هم بتونن نظرات خودشون رو در رابطه با برنامه ها عنوان كنن بد نيست.
10-26-2012 07:46 PM
 سپاس شده توسط: حسن رجبی ، نیوتون ، داوودقنبری
حسن رجبی آفلاین
ناظم انجمن ورهبر گروه خبرنگاران

اعتبار: 31
سپاس کرده: 853
850 بار سپاس شده در 186 ارسال

ارسال: #8
سلام همان طور که انتظار میرفت همان اعضای فعال همیشگی در نظر سنجی شرکت کردند وبقیه دوستان کم لطفی میکنن ولی خوب در این نظر سنجی نکات خوبی گفته شد دوستان در مورد موارد زیر هم نظر خودشونو مطرح کنند ممنون میشم
1-چرا حضور خانمها در نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی خیلی کم رنگ بوده
2-نظرتون در مورد نشریه چیست ایا توانسته جای خودشو بین مردم پیدا کنه یا انتشارش فایده ای نداره
3-اگه ایده جدیدی در مورد نمایشگاه دارید بگین تا اگه عملی بود اجراش کنیم

تعجیل در فرج اقا امام زمان صلوات
10-27-2012 08:21 AM
 سپاس شده توسط: نیوتون ، حسین محمدپور ، رضامحمدپور ، مهدی قاسمی ، داوودقنبری
حسین محمدپور آفلاین
معاون مدیر کل
*

ارسال: #9
ما كه نظر داديم حسن آقا، ولي خب چون گفتي "اعضاي فعال" و ما رو بووووق كردي بازم نظر ميديم،هر چند همون نظر سنجي اوليه به طور كلي اين سوالات رو هم در بر ميگرفت.

1- شايد مكان نامناسب برپايي نمايشگاه و تجمع بي دليل آقايان در آن محل دليل اصلي عدم استقبال خانمها است،چون ديده شده كه در زمانهاي خلوت كه آقايان كمتر در محل نمايشگاه تجمع دارند خانم ها هم نسبتا استقبال كردند.

2- به نظرم نشريه نتونسته اونطور كه بايد در بين مردم جايگاه خودش رو پيدا كنه .بايد يكسري كارها انجام بشه تا مردم مثل زمان انتشار سي دي هاي مراسم محرم، براي انتشار نشريه هم لحظه شماري كنند و همه به دنبال تهيه اون باشن.
شايد دليل استقبال كم همشهريان از نشريه اينه كه در نشريه فقط كارهاي انجام شده در روستا اطلاع رساني ميشه و با توجه به اينكه ما سايت و انجمن داريم اين اطلاع رساني قبلا به نحوي انجام شده. شايد مطرح كردن بحث هاي جديد و چالشي و استفاده از عكسهاي بيشتر و طراحي يك جدول يا مسابقه جالب با سوالات و مسائل مربوط به روستا در نشريه و اعلام اسامي برندگان به همراه جواب مسابقه در نشريه سري بعد باعث بشه كه خانواده ها بيشتر به فكر تهيه نشريه باشن.
در مورد زمان و نحوه پخش نشريه هم يك تجديد نظر كلي بشه خوبه. چون شايد نصف نشريه هاي چاپ شده به دست مردم نميرسه.
3- يك ايده جديد در مورد نمايشگاه دارم ولي چون ميدونم عملي نيست نميگم!!
10-27-2012 09:17 AM
 سپاس شده توسط: نیوتون ، داوودقنبری ، مجتبي محمدپور
نیوتون آفلاین
رهبر گروه علمی انجمن
*
تاریخ ثبت نام: May 2012

اعتبار: 9
سپاس کرده: 125
71 بار سپاس شده در 26 ارسال

حالت: Asleep
ارسال: #10
سلام بر همه ی روچینی های محترم و اعضای انجمن
پرسیده بودید علت استقبال کم خانوم ها از نمایشگاه چیه که خُب یکی از دلایل می تونه چیزی باشه که بقیه مطرح کردند که همون مکان نامناسب و ازدحام بی جهت و بی مورد!!! آقایون در اون محله ولی...
من پارسال نتونستم تو مراسم شرکت کنم اما سال قبلش با صحنه ای مواجه شدم که واقعا برای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در روستا متاسف شدم... وقتی کتاب نو و جدید الچاپی با قیمتی مشخص داره فروخته میشه ، نباید شاهد این صحنه باشیم که درست همون کتاب گوشه کنار مسجد افتاده و خانوم های محترم بر می دارن که یا خودشون رو باد بزنند یا به دست بچه های کوچکشون بسپارنش... کتابی که شاید عده ای مشتاق خوندنش باشن و عده ای بی ملاحظه استکان های چای رو روش خالی میکنن و البته به روی مبارک هم نمیارن که چه بلایی سر اون کتاب آوردن... بعد از این که چند جلد کتاب رو با همین وضعیت ببینی دیگه حرمت کتاب و کتابخوانی در مقابل جوانان ما شکسته میشه و تمایلی برای مطالعه و استقبال نمی مونه... جایی که دارید تلاش می کنید فرهنگی رو نهادینه کنید باید به فکر مراقبت از اسباب این امر هم باشید...
نکته ی بعدی در خصوص سی دی های محرمه که خُب لازم می دونم از همه ی کسانی که به نوعی زحمت می کشند تشکر کنم... خودم به شخصه خیلی سی دی های رو دوست دارم اما شاید اگر کمی روی زوایای فیلمبرداری ، کیفیت بیشتر صدا و آمادگی شبیه خوانان تمرکز بشه کیفیت می تونه بهتر از این باشه...
یه مطلب دیگه هم درمورد مداحان گفته بودید که جا داره واقعا روش دقت بشه... خوشبختانه روچی علاقه مند به مداحی زیاد داره ولی خُب همون طور که آقای قاسمی اشاره کردند عدم سازمان دهی مناسب گاهی موجب دلخوری این عزیزان میشه... و از طرف دیگه تکراری بودن اشعار و صدای بعضی از این افراد و هم چنین طولانی شدن تایمشون می تونه نارضایتی و خستگی مردم رو در پی داشته باشه که خُب این خودش باعث میشه کار عزیزانی که حساب شده و با برنامه ریزی و آمادگی جلو اومدند دیده نشده و ازشون استقبال نشه...
کار دیگه ای که یادمه انجام می دادید پخش مداحی های زیبا از بلندگوی مسجد بود که واقعا فضای روستا رو عاشورایی جلوه می داد اما از طرفی میزان صدا هم باید به گونه ای باشه که همسایه های مسجد ناراحت نشن...Sad
یه اشاره ای هم به نشریه کرده بودید... من نشریه ی نوروزی رو مطالعه کردم که خُب همون اخبار تکراری و نقل زبان شده ی روستا توش بیان شده بود و گاهی هم مطالب کاملا نامربوط... فکر می کنم در یک نشریه ی محلی و روستایی استفاده از پیشینه ی روستا ، خاطرات و عکس های خاطره انگیز و شرکت دادن مخاطبان در چارچوب نشریه می تونه به جذابیتش کمک کنه...
انشاا... خدا توفیق بودن در این مراسم رو به هممون بده... برای همه ی روچینی هایی که دوست دارند در این مراسم شرکت کنند هم دعا کنید که یه کم از مشغله ها و گرفتاری هاشون کاسته بشه... مطمئنا همه با وجود تلاش بسیار و ستودنی جوانان دوست دارند در این مراسم حضور داشته باشند.

حیفه وقتی اورجینال به دنیا اومدی ، کپی از دنیا بری
خودتــــــــــــــــــــــــــــــ باشــــــــــــــــــــــــــــ!!
10-27-2012 05:23 PM
 سپاس شده توسط: حسین محمدپور ، مهدی قاسمی ، حسن رجبی ، رضامحمدپور ، حمید محمدپور ، داوودقنبری
مهدی قاسمی آفلاین
موسس و مدیر کل انجمن

اعتبار: 39
سپاس کرده: 1037
1404 بار سپاس شده در 429 ارسال

ارسال: #11
خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم اعضاء همگی در این نظر سنجی شرکت کردند به نکته های خوبی همگی اشاره کردید حیف که وقت زیادی به محرم نمونده ولی یک درخواست از کلیه عزیزان دارم چند روزه که کار نوشتن نشریه رو شروع کردیم از شما میخوام که همه در این کار شریک بشین و هر کدوم مطلبی را در هر موضوعی که فکر میکنین خوبه و خواندنی هست برای ما بفرستین تا با نام خودتان در نشریه محرم امسال به چاپ برسونیم.

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد
10-27-2012 07:26 PM
 سپاس شده توسط: حسن رجبی ، حمید ، حسین محمدپور ، نیوتون ، داوودقنبری
حمید محمدپور
Unregistered

سپاس کرده:
بار سپاس شده در ارسال

ارسال: #12
شعر روهم چاپ ميكنين تا كاملش كنم؟؟؟؟؟
تو اي روچي......
آره؟؟
11-02-2012 08:41 PM
 سپاس شده توسط: نیوتون
عشق وطن 14
Unregistered

سپاس کرده:
بار سپاس شده در ارسال

ارسال: #13
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه مسئولین دلسوز سایت و روچی برای بهتر شدن مراسم بر خود لازم دانستم چند نکته بگم. سال گذشته در روز تاسوعا نماز ظهر و عصر در سر قبرستان و سر مزار شهدا برگزار شد که اقدامی نو و قابل ستایش بود اما مردم برای وضو گرفتن دچار مشکل بودند حالا اقایون به هر حال ولی برای خانمها باید یک جای مناسب باشد پیشنهاد میکنم شیر ا
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام مسئولین سایت و روچی
نکاتی بود که بر خود لازم دانستم بگم . در مورد نماز روز تاسوعا سال گذشته سر مزار شهیدان بود که خیلی خوب بود فقط مشکل سرویس بهداشتی و وضو گرفتن وجود داشت مخصوصا برای خانمها پیشنهاد میکنم شیرهای مدرسه که در روز عاشورا نصب میشود زودتر نصب شود تا مشکل حل شود.

نکته دیگر این است که در روز تاسوعا و عاشورا که هیئت به سمت مزار شهدا در حرکت است مشاهده میشود در اخر دو صف هیئت خانمها تا وسط صف جلو امدن و مردها را احاطه کردند و مردهای اخر صف مداوما به چند نفر جلوتر فرار میکنند برای همین یک بار این صف یک بار صف دیگر کوتاه میشود. پیشنهاد می شود چند نفر از خانمها انتظامات شوند و نظمی به هیئت بدهند.

نکته دیگر این است در هنگام حرکت هیئت میبینیم ۱۰_۱۲نفر بین دو صف هستند که کتاب و دفترچه به دست منتظر خواندن نوحه هستند. باید اسم اقایون رانوشت و هر وقت نوبتشان شد بگین بیان پای بلندگو.
11-02-2012 09:39 PM
 سپاس شده توسط: حمید محمدپور ، مهدی قاسمی ، جواد قاسمی ، حسین محمدپور ، داوودقنبری
شرفی آفلاین
کاربر تازه وارد
*
تاریخ ثبت نام: Aug 2012

5 بار سپاس شده در 2 ارسال

ارسال: #14
سلامی خدمت دوستان عزیزی که در باشگاه دارن خدمت میکنن
امشاالله خداوند پشت و پناهتان باشه که همیشه در خدمت اهلبیت باشین چون دارین یواش یواش آماده میشین برای محرم منهم به نوبه خودم از برادران قاسمی و اعضاء محترم باشگاه تشکر میکنم و از شما دوستان باشگاهی و جوانان بحال مخوام که امسال هم از سالهای دیگر بهتر و باشکوهتر آنچه که در توان داریم برای آقامون مولامون حسین (ع) برنامه اجرا کنیم تابتوانیم درپیش بی بی دوعالم روسفید باشیم (نکته :امسال فقط تمرکز شود به برکات احترام به پدر و مادر )
11-10-2012 02:24 PM
 سپاس شده توسط: داوودقنبری ، حمید محمدپور ، جواد قاسمی ، مهدی قاسمی
روچی آفلاین
کاربر تازه وارد
*
تاریخ ثبت نام: Dec 2012

4 بار سپاس شده در 3 ارسال

ارسال: #15
درد دل
با عرض سلام خسته نبشید شمااعضای محترم انجمن
و اما بعد....................
بفرموده اقا امیرالمومنین<هر کس مرایک حرفی یاد دهد مثل این است که مرابنده خودکرده است>
در خصوص برگزری مراسم حضور هیءت امنا د مجالساخوب بوتشکر مکنم......
امبا نحوه مداحی طبق روال ساله گذشته بو .هرکی هر کی بو .مدیدی مداح عزیز ما بعد مراسم سر قبرستوو شوو وش بومده مییه مداحی کنه حنجرش جواب نمداد.
حالم کوتانمیه بلنگوور واده.
یکه از اشکاله که هم د مشد هم د روچی دیده مشه تعداد عظیم مداح(ع)وسط صفه که اگه بشمری ازصف بیشترن
جایشکرش بقیه حضور یگنفر بیطرف که خودش ورنخونه بری ساماندهی مداحا لازمه .زمان بندی .ترتیب.تبلیغات قبل مراسم بصورت اعلامیه ایده خوبه
د خصوص شبه خوونا واقعا دستشا درد نکنه با ای همه انتقادای بعضها کارشار با جدییت انجام مدن .ایی که میین مصاحبه مکنن مگن فلان چییزر نبید د مجلس بشه دگهاوو چییز بید از اهلش واپرسن نکه بین مجالس غیبتت کننون راه بندزن آبررو خوب چیزیه هامو د مجلس سال گذشته با چشم دیدم که عدیه از خدا بی خبر میستن مجلسر به هم زنن از یکه از بچه هاشنیدم یقه کارگردان بگرفتن خا اینا کاریه که وا مکنن هم خا نه مین چنه ثابت کنن مین به چنه برسن.
خا میمو واپرسم از شما ی که مصاحبه مکنن بره چنه تمو مصاحبه مردم رررپخش کردن منه مرن از خود کارگردان واپرسن که مردم چنه ورگفتن.که مو د موقه محرم د روچی از خود اوو بنده خدا واپرسیدم .که با موو درد دل که که واقعا از بعضها خیله ناراحت شدم .
چه خوب مشو انتظامات مداش نمایشگاه یاساعت بندی مکردن که خانمام بتونن بین نمایشگاه
ممنون
12-04-2012 06:43 PM
 سپاس شده توسط: احسان
ارسال موضوع ارسال پاسخ

ابزار موضوع:
لينک موضوع :
bb کد ارسال :
کد html ارسال :
مشاهده نسخه قابل چاپ ارسال این موضوع به یک دوست مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ماپایگاه اطلاع رسانی روستای روچیبازگشت به بالاحالت آرشیوپیوند سایتی آر اس اس