گالری عکس روستا پایگاه ازلاع رسانی روستا اپلود سنتر روستا شارژ روستا شبکه اجتماعی روستا
ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انصراف دايي از مربيگري راه‌آهن!
نویسنده پیام
ایمان آفلاین
کاربر تازه وارد
*
تاریخ ثبت نام: Apr 2012

اعتبار: 13
سپاس کرده: 216
231 بار سپاس شده در 78 ارسال

حالت: Relaxed
ارسال: #1
Star انصراف دايي از مربيگري راه‌آهن!
علي دايي: شرايط فراهم نبود، خداحافظي كردم

در حالی که باشگاه راه آهن دیروز اعلام کرده بود که تمرینات این تیم زیر نظر علی دایی آغاز می شود، علي دايي از ادامه همكاري با راه آهن انصراف داد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال راه آهن از ادامه هدايت اين تيم براي فصل دوازدهم ليگ برتر فوتبال انصراف داد. اين در حالي است كه از دايي به عنوان يكي از گزينه‌هاي مطرح هدايت پرسپوليس در فصل آينده نام برده مي‌شود ولي مالكان باشگاه راه آهن از مديرعامل اين باشگاه خواسته بودند كه وي را در تيم حفظ كند.

اينك با قطع همكاري دايي با راه‌آهن گمانه‌زني‌ها براي پيوستن اين مربي به پرسپوليس بار ديگر مطرح خواهد شد.
دايي پس از قطع همكاري به خبرنگار ايسنا گفت: قرارداد من دو ساله بود كه حق فسخ قرارداد را در پايان فصل اول داشتم كه با توجه به شرايط موجود و بررسي جوانب به اين نتيجه رسيدم كه به همكاري‌ام پايان دهم. من براي مسئولان، مديران و بازيكنان راه آهن در فصل جديد آرزوي موفقيت دارم.
به گزارش ايسنا، راه آهن فصل گذشته با مشكلات زيادي روبه‌رو شد كه همين حواشي حتي باعث درگيري شديد ذهني دايي و تصادفش در پايان سال 90 شد. به نظر مي‌رسد اين مشكلات كه عمدتا مالي بودند، باعث تصميم دايي در جدايي از راه آهن باشد..../ايسنا

در بی کرانه ي زندگی دو چیز است که افسونم میکند:
آبی آسمان که می بینم و می دانم که نیست
و خدا که نمی بینم و می دانم که هست
06-30-2012 09:35 PM
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: رضامحمدپور ، احسان
ارسال موضوع ارسال پاسخ

ابزار موضوع:
لينک موضوع :
bb کد ارسال :
کد html ارسال :
مشاهده نسخه قابل چاپ ارسال این موضوع به یک دوست مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ماپایگاه اطلاع رسانی روستای روچیبازگشت به بالاحالت آرشیوپیوند سایتی آر اس اس