گالری عکس روستا پایگاه ازلاع رسانی روستا اپلود سنتر روستا شارژ روستا شبکه اجتماعی روستا
ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت معجزه!!!
نویسنده پیام
علی رضایی آفلاین
پیشکسوتان روستا
تاریخ ثبت نام: Mar 2013

اعتبار: 29
سپاس کرده: 723
432 بار سپاس شده در 123 ارسال

حالت: هيچکدام
ارسال: #1
قیمت معجزه!!!
قیمت معجزه!!!یک داستان کاملا واقعی .حتما بخوانید..

دخترک هشت ساله ای بود،شنيد که پدر ومادرش درباره برادر کوچکترش صحبت میکنند.فهميد برادرش سخت بيمار است و آنها پولی برای مداوای او ندارند. پدر به تازگی کارش را از دست داده بود و نمی توانست هز...ينه جراحی پرخرج برادر را بپردازد. او شنيد که پدر آهسته به مادر گفت: فقط معجزه می تواند پسرمان را نجات دهد.دخترک با ناراحتی به اتاق خوابش رفت و از زير تخت، قلک کوچکش را درآورد. قلک را شکست، سکه ها را روی تخت ريخت و آنها را شمرد، فقط 5 دلار.بعد آهسته از در عقبی خانه خارج شدو چندکوچه بالاتر به داروخانه رفت.جلوی پيشخوان انتظار کشيد تاداروساز به او توجه کند،ولی داروساز سرش شلوغ تر از آن بودکه متوجه بچه ای هشت ساله شود. دخترک پاهايش را به هم می زد و سرفه می کرد،ولی داروساز توجهی نمی کرد، بالاخره حوصله سارا سر رفت و سکه ها را محکم روی شيشه پيشخوان ريخت.داروساز جا خورد، رو به دخترک کرد و گفت: چه میخواهی؟ دخترک جواب داد:برادرم خيلی مريض است، میخواهم معجزه بخرم. داروساز با تعجب پرسيد: ببخشيد؟!!
دختـرک توضيح داد: برادر کوچک من، داخل سـرش چيزی رفته و بابايم می گويـد که فقط معجـزه می تواند او را نجات دهد، من هم می خواهم معجزه بخرم، قيمتش چقدر است؟ داروساز گفت: متاسفم دخترجان، ولی مااينجا معجزه نمی فروشيم.چشمان دخترک پراز اشک شد و گفت: شما را به خدا، او خيلی مريض است، بابايم پول ندارد تا معجزه بخرد اين هم تمام پول من است، من کجا می توانم معجزه بخرم؟
مردی که گوشه ايستاده بود و لباس تميز و مرتبی داشت،از دخترک پرسيد: چقدر پول داری؟ دخترک پول ها را کف دستش ريخت و به مرد نشان داد. مرد لبخنـدی زد و گفت: آه چه جالب، فکـر می کنم اين پول برای خريد معجزه برادرت کافی باشد! بعد به آرامی دست او را گرفت و گفت: من می خواهم برادر و والدينت را ببينم، فکر می کنم معجزه برادرت پيش من باشد....

*آن مرد ، دکتر آرمسترانگ فوق تخصص مغز و اعصاب در شيکاگو بود.*
فردای آن روز عمل جراحی روی مغز پسرک با موفقیت انجام شد و او از مرگ نجات يافت.پس از جراحی، پدر نزد دکتـر رفت و گفت: از شما متشکـرم، نجات پسرم يک معجـزه واقعـی بود، می خواهم بدانم بابت هزينه عمل جراحی چقدر بايد پرداخت کنم؟
دکتر لبخندی زد و گفت: پنج دلار بود که پرداخت شد .
خیلی دوست داشتم ،بعضی از جراحان و پزشكان پول دوست ایرانی که اغلب بیماران بخاطر نداشتن هزینه درمان جان خود را از دست میدهند..
بیننده این مطلب بودند تا شرمندگی را در چشمانشان ببینم...

به امید شفا یافتن تمام بیماران چه در ایران و چه درخارج ایران..امین

ما در این خاک ، در این مزرعه پاک ، به جز مهر به جز عشق ، دگر بذر نکاریم .
03-11-2014 08:45 PM
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: مهدی قاسمی ، حامد رعنایی ، yousofrafati ، احسان ، نسایی ، علی
yousofrafati آفلاین
پیشکسوتان روستا
تاریخ ثبت نام: Jan 2013

اعتبار: 20
سپاس کرده: 372
374 بار سپاس شده در 83 ارسال

حالت: هيچکدام
ارسال: #2
RE: قیمت معجزه!!!
با تشكر ازشما : به اميد روزي كه همه پزشكان عزيزمان به سوكند فارغ التحصيلي شان وفادار بمانند.

آنان كه مي دانند رنج مي برند و آنان كه نمي دانند رنج مي دهند.
03-12-2014 08:35 AM
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: علی رضایی ، مهدی قاسمی
ارسال موضوع ارسال پاسخ

ابزار موضوع:
لينک موضوع :
bb کد ارسال :
کد html ارسال :
مشاهده نسخه قابل چاپ ارسال این موضوع به یک دوست مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ماپایگاه اطلاع رسانی روستای روچیبازگشت به بالاحالت آرشیوپیوند سایتی آر اس اس