گالری عکس روستا پایگاه ازلاع رسانی روستا اپلود سنتر روستا شارژ روستا شبکه اجتماعی روستا
ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد راه اندازی گروه روچینیها در نرم افزارwe chat
نویسنده پیام
هادی رفیعی آفلاین
کاربر تازه وارد
*
تاریخ ثبت نام: Jan 2013

اعتبار: 15
سپاس کرده: 321
219 بار سپاس شده در 51 ارسال

حالت: هيچکدام
ارسال: #1
پیشنهاد راه اندازی گروه روچینیها در نرم افزارwe chat
سلام دوستان از مدتهاست که نرم افزار شبکه اجتماعی تحت عنوان we chat در موبایلها قرار گرفته است که توسط این نرم افزار میتوان با دیگر دوستان به راحتی ارتباط برقرار نمود ویا گروههای مختلف را در آن ایجاد نمود. اینجانب پیشنهاد تشکیل گروه روچینیها در we chat و دعوت دیگر دوستان برای پیوستن به این شبکه را دارم.
12-05-2013 09:22 PM
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: علی رضایی ، حمید محمدپور ، مهدی قاسمی ، حسن رجبی ، علی ، مجتبي محمدپور
حمید محمدپور آفلاین
مشاورمدیرکل ورهبر گروه
تاریخ ثبت نام: Feb 2013

اعتبار: 36
سپاس کرده: 330
696 بار سپاس شده در 184 ارسال

حالت: In Love
ارسال: #2
RE: پیشنهاد راه اندازی گروه روچینیها در نرم افزارwe chat
باسلام خمدت اقای رفیعی ممنون از پست به جاتون.حدودا دو یاسه هفته ای میشه که ای گروه رو راه انداختم والان هم حدودا دوازده نفر از عزیزان عضو هستن.برای عضویت کافیه نام ای دی خودتون رو بگین همچنین میتونین در قسمت سرچ گروپ ها نام گروه روچی رو سرچ کنید(Roochi group)
ویا آی دی من رو اد کنین تا شمارو اضافه کنم. My ID: bahaaar92
همچنین قسمتی هم برای مشاعره تدارک دیدیم که اگه اعضا بیشتر بشن گروه ها وفعالیت هاهم بیشتر خواهد شد.
لازمه خدمتتون عرض کنم همین الان در شبانه روز بالغ بر هزار پیام در گروه روچی فرستاده میشه.
ما منتظر حضور پر رنگ شما هستیم.

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیت من چیزیه که من هستم،
اما برخورد من بستگی داره به اینکه ” تو ” کی باشی…؟!!
12-06-2013 10:43 AM
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: هادی رفیعی ، حسین یوسفیان ، مهدی قاسمی ، علی رضایی ، حسن رجبی ، مجتبي محمدپور
ارسال موضوع ارسال پاسخ

ابزار موضوع:
لينک موضوع :
bb کد ارسال :
کد html ارسال :
مشاهده نسخه قابل چاپ ارسال این موضوع به یک دوست مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ماپایگاه اطلاع رسانی روستای روچیبازگشت به بالاحالت آرشیوپیوند سایتی آر اس اس