گالری عکس روستا پایگاه ازلاع رسانی روستا اپلود سنتر روستا شارژ روستا شبکه اجتماعی روستا
ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حامیان روچی کیا هستند؟؟
نویسنده پیام
مهدی قاسمی آفلاین
موسس و مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت نام: Feb 2012

اعتبار: 39
سپاس کرده: 1037
1404 بار سپاس شده در 429 ارسال

حالت: Mehrabon
ارسال: #1
حامیان روچی کیا هستند؟؟
ضمن عرض سلام خدمت همه شما عزیزان
ابتدا لازم است تشکر کنم از همه شما عزیزان که در شبکه اجتماعی روستا ثبت نام نمودید و خوشحالم از اینکه تونستم با راه اندازی این شبکه تنوعی ایجاد کنم در نوع فعالیت شما و همچنین این باعث شد تا دوستانی که برای ورود به انجمن با اینترنت اکسپلورر مشکل داشتن حال در شبکه فعالیت کنند. اما دوستان عزیز نمیدانم تا چه میزان در جریان هزینه های سایت هستید چون این همه امکاناتی که ما داریم از جمله سایت،انجمن ،شبکه اجتماعی ،گالری عکس و فروشگاه بخاطر اینست که تونستیم دو گیگ فضا اجاره کنیم و سالانه مبلغی بابت آن پرداخت کنیم اکنون بعد از حدود سه سال که از اجاره فضای هاست میگذرد و در این مدت اجاره آن را از درآمد نمایشگاههای برگزار شده در عید نوروز و محرم و همچنین فروش سی دی های مجموعه محرم پرداخت کردیم اما سال گذشته بحث هایی پیش آمد که رغبتی برای بزگراری نمایشگاه نبود و به همین خاطر درآمدی هم نداشتیم و اکنون در آستانه محرم علاوه بر هزینه هایی که باید برای خرید کابل و سایر لوازم جهت فیلمبرداری مراسم انجام بدهیم باید 180000تومان هم بابت اجاره سالانه هاست پرداخت کنیم و این نیاز به همراهی شما عزیزان دارد.به همین خاطر گفتم این موضوع را با شما هم درجریان بگذارم تا شاید شما هم خواسته باشین در تامین این هزینه ها سهیم شوید.برای کمک میتوانید از طریق منوی پرداخت آنلاین که سمت راست شبکه ایجاد شده اقدام نمائید.

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد
10-27-2013 06:06 PM
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: علی رضایی ، هادی رفیعی ، هادی ، حسین یوسفیان ، داوودقنبری ، مجتبي محمدپور
علی رضایی آفلاین
پیشکسوتان روستا
تاریخ ثبت نام: Mar 2013

اعتبار: 29
سپاس کرده: 723
432 بار سپاس شده در 123 ارسال

حالت: هيچکدام
ارسال: #2
RE: حامیان روچی کیا هستند؟؟
مهدی آقاسلام :
ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جنابعالی ، پیشنهاد می کنم در دهه محرم برای کمک به سایت صندوق اختصاصی (مثلا" در نمایشگاه ویا هرجای دیگری که صلاح بدانید) درنظر گرفته شود ؛ زیرا بسیاری از افراد امکان پرداخت آنلاین ندارند ویا ممکن است ترجیح دهند بصورت نقدی پرداخت نمایند .

ما در این خاک ، در این مزرعه پاک ، به جز مهر به جز عشق ، دگر بذر نکاریم .
10-28-2013 12:58 AM
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: هادی رفیعی ، هادی ، مهدی قاسمی ، حسین یوسفیان ، داوودقنبری ، جواد قاسمی ، مجتبي محمدپور
ارسال موضوع ارسال پاسخ

ابزار موضوع:
لينک موضوع :
bb کد ارسال :
کد html ارسال :
مشاهده نسخه قابل چاپ ارسال این موضوع به یک دوست مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ماپایگاه اطلاع رسانی روستای روچیبازگشت به بالاحالت آرشیوپیوند سایتی آر اس اس