انجمن گفتگوی  روستای روچی
پروژه افزایش فضای مسجد به مرز 95درصد اتمام کارخود رسید - نسخه قابل چاپ

+- انجمن گفتگوی روستای روچی (http://anjoman.roochi.ir)
+-- انجمن: انجمن های مربوط به مسائل روستا (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مطالب مربوط به روستا (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- انجمن: خبرهای روستا (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: پروژه افزایش فضای مسجد به مرز 95درصد اتمام کارخود رسید (/showthread.php?tid=924)پروژه افزایش فضای مسجد به مرز 95درصد اتمام کارخود رسید - مهدی قاسمی - 11-17-2012 10:38 PM

بحول و قوه الهی بعد از حدود یکسال و نیم تلاش مردم مهربان ،جوانان فداکار و مسئولین دلسوز روستا پروژه افزایش فضای مسجد جامع به روزهای پایانی خود رسید و تقریبا 95 درصد کار به اتمام رسید .امسال مراسم عزاداری آقا ابا عبالله الحسین (ع) در فضای جدید برگزار خواهد شد امیدواریم شما همشهریان عزیز با حضور خود رونق خاصی به این محفل ببخشید.در اینجا لازم است از زحمات بیدریغ جوانان خوب و دلسوز روستایمان آقایان حسن رجبی ،جواد قاسمی ،رضا محمد پور ،جواد شیخی ،هادی غلامی ،حسن رزم آرا و مهدی میرگنابادی که در هفته ای که گذشت تمام تلاش وهمت خود را به کار بستند تا مسجد برای محرم آماده شود تشکر نماییم
[تصویر: IMG_2628.JPG]

[تصویر: IMG_2629.JPG]

[تصویر: IMG_2654.JPG]

[تصویر: IMG_2682.JPG]

[تصویر: IMG_2688.JPG]

[تصویر: IMG_2691.JPG]

[تصویر: IMG_2707.JPG]

[تصویر: IMG_2712.JPG]

[تصویر: IMG_2714.JPG]

[تصویر: IMG_2715.JPG]

[تصویر: IMG_2719.JPG]


RE: پروژه افزایش فضای مسجد به مرز 95درصد اتمام کارخود رسید - احسان - 11-18-2012 12:08 PM

یک خسته نباشید جانانه به تمام کسایی که تو این مدت واقعا با تمام توانشون زحمت کشیدن.خداییش آدم کیف میکنه وقتی میبینه مسجد به این شکل زیبا رسیده.
امیدوارم مراسمات محرم امسال با تلاش زحمت کشان روستا بخوبی برگزار بشه و چیزی کم و کسر نباشه
.


یا علیRE: پروژه افزایش فضای مسجد به مرز 95درصد اتمام کارخود رسید - حمید محمدپور - 11-18-2012 03:30 PM

پاداش كار برای خدا
1-اگر تنها در ظاهر تلاش و سعی برای کار نیک انجام داده باشیم ، چه کار تحقق پیدا کند چه نکند ، خدا مزد می‌دهد . گرچه عمل هم تحقّق پیدا نکند ، " وَأَنْ لَیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى "2 یعنی سعی خودت را بكنی مزد داری حالا چه كار بشود ، چه نشود . خدا می فرماید : تو سعی خودت را كرده ای ، به مسجد به قصد نماز جماعت می رویم اما امام جماعت نمی آید . طبق این آیه خداوند پاداش عمل را برای ما محاسبه می کند .

2- حتی با نیت ، یعنی ما نیت كار خیر داریم ، ثواب می‌دهند.

3- حتی با رضایت ، ما كاری نكرده‌ایم ، یكی دیگر كمك به ساخت مسجد كرده اما ما به كارش راضی هستیم ،همین قدر که از کار نیک او خوشحال می شویم و راضی هستیم ،خدا پاداش می دهد .

4- حتی با شریک شدن، پول نداريم مسجد بسازيم، صد نفر می‌شویم و مسجد را بر پا ميكنيم .خدا به همه ثواب ساخت مسجد را ميدهد، ثواب را تقسیم نمی کند .

5- حتی با کم ، كار برای خدا كم آن هم مفید است ، " فَمَنْ یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَه "3 یك ذرّه هم كار بكنیم ، خدا ثواب می‌دهد.يعني اگر آجري روي آجر ديگر بذاريم باز هم در ثواب ساخت مسجد شريك شده ايم.

اميدوارم تمام كساني كه در اين كار خير شريك شدند و كمك مي كنند وكمك خواهند كرد انشاالله پاداش كار خيرشون رو در اين دنيا ودر آخرت ببينند.
خيلي خوب شده خسته نباشينHeart