انجمن گفتگوی  روستای روچی
آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن گفتگوی روستای روچی (http://anjoman.roochi.ir)
+-- انجمن: بخش داخلی انجمن (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- انجمن: بخش داخلی انجمن (/forumdisplay.php?fid=59)
+---- انجمن: صندلی داغ انجمن (/forumdisplay.php?fid=88)
+---- موضوع: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! (/showthread.php?tid=888)

صفحات: 1 2

آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - حسین محمدپور - 10-26-2012 05:37 PM

[تصویر: avatar_99.jpg?dateline=1331580560]
با سلام خدمت همگي دوستان
خُب، در چهارمين سري از نشست هاي صندلي داغ انجمن شاهد حضور آقاي
حامد رعنايي بر روي صندلي داغ اين هفته هستيم. تا جواب گوي سوالات شما باشند.
پس ضمن سلام خدمت شما آقا حامد،براي شروع لطفا خودتون رو مختصرا براي بچه ها معرفي كنيد و بگيد كه در حال حاظر مشغول چه كاري هستيد؟

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - حامد رعنایی - 10-26-2012 08:16 PM

سلام به شما دوستان عزیز(حواستون باشه خیلی داغ نشه )
حامد رعنایی
متولد27.09.67
دانشجوی م.مکانیک (ماشین ابزار)
مجرد Cool
ساکن مشهد_دانشجوی آزاد گناباد
بچه خوبی هم هستم و دروغ هم بلد نیستم Smile
دیگه چیزی که بتونم بگم به ذهنم نمیرسه

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - حسین محمدپور - 10-26-2012 08:24 PM

نميخواي ازدواج كني؟؟ يا فك ميكني به قول خودت آزادي ازت گرفته بشه؟Cool

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - مهدی قاسمی - 10-26-2012 08:32 PM

سلام
به میبینم که یک شیر مرد جرات پیدا کرد و نشست روی صندلی اونم کی آقا حامد واقعا بهت تبریک میگم هرچند مدت زیادی نیست که عضو انجمن شدی ولی کارای افراد با سابقه رو انجام میدی
خوب بریم سر اصل مطلب چند تا سوال :
راستی اول میخوام ازت بپرسم ما دوتا با هم قوم وخویش میشیم یا نه ؟اگر نمیشیم که هیچی ولی اگر میشیم باید از سه راه قوم و خویشی مون رو ثابت کنی!!؟
خوب حالا سوال :
1-به ما بگو بهترین دوستت چند سالشه؟
2-گوشیت الان قیمتش چند شده؟
3-اگه یک روزی بهت بگن انتقالیت از دانشگاه گناباد به مشهد درست شده آیا دوست داری بری مشهد ؟
فعلا به همینا جواب بده آقا حامد چون فکرم مشغول یک کار دیگه است چیزی به ذهنم نمیرسه

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - حامد رعنایی - 10-26-2012 10:03 PM

(10-26-2012 08:24 PM)حسين نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نميخواي ازدواج كني؟؟ يا فك ميكني به قول خودت آزادي ازت گرفته بشه؟Cool

سلام حسین جان
به گرفته شدن آزادی زیاد اعتقاد ندارم ، چون به خود طرف بستگی داره که تعریفش از آزادی چی باشه .
میخوام ادامه تحصیل بدم پس ازدواج..... .Tongue
(10-26-2012 08:32 PM)مهدی قاسمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
به میبینم که یک شیر مرد جرات پیدا کرد و نشست روی صندلی اونم کی آقا حامد واقعا بهت تبریک میگم هرچند مدت زیادی نیست که عضو انجمن شدی ولی کارای افراد با سابقه رو انجام میدی
خوب بریم سر اصل مطلب چند تا سوال :
راستی اول میخوام ازت بپرسم ما دوتا با هم قوم وخویش میشیم یا نه ؟اگر نمیشیم که هیچی ولی اگر میشیم باید از سه راه قوم و خویشی مون رو ثابت کنی!!؟
خوب حالا سوال :
1-به ما بگو بهترین دوستت چند سالشه؟
2-گوشیت الان قیمتش چند شده؟
3-اگه یک روزی بهت بگن انتقالیت از دانشگاه گناباد به مشهد درست شده آیا دوست داری بری مشهد ؟
فعلا به همینا جواب بده آقا حامد چون فکرم مشغول یک کار دیگه است چیزی به ذهنم نمیرسه
23
270000تومان گران شده
3.بله با کمال میل استقبال میکنم ، کیه که دوست نداره در جوار امام رضا (ع) باشه.
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - رضامحمدپور - 10-26-2012 10:49 PM

سلام به تمام دوستان خوصوصا پسر همسيه قديم
بهترين وبدترين خصلتت؟

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - حامد رعنایی - 10-26-2012 11:00 PM

(10-26-2012 10:49 PM)رضامحمدپور نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام دوستان خوصوصا پسر همسيه قديم
بهترين وبدترين خصلتت؟

سادگیExclamation

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - مهدی قاسمی - 10-27-2012 07:22 AM

سلام مجدد فكر ميكنم آقا حامد تا حالا شما روي هيچ صندلي ننشستي چون اينطوري كه تو جواب ميدي به سوالات احتمالا يا ميخواي بري به آبياري يا اينكه بوووووووووووووق داري .بايد با حوصله به سوالات جواب بدي هيچ عجله اي نيست
حالا بگو ببينم طرفدار چه تيم باشگاهي ايراني و چه تيم باشگاهي خارجي هستي ؟

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - حسین محمدپور - 10-27-2012 08:17 AM

حامد آدم با سياستيه مهدي آقا.... شايد همين باعث شده به سوالات اينجوري جواب بده و شايد هم همون خصلت سادگيش!!!Cool
بعدشم آقا حامد گفته بودن كه كسي سوال شخصي نپرسه، پس دوستان لطفا مراعات كنين!!Cool
بعد از سوال مهدي آقا ميخواستم بپرسم كه آقا حامد راسته كه ميگن شما آدم خسيسي هستي؟
فك ميكني توي ايران خسيس تر از شما هم كسي وجود داشته باشه يا خير؟!!

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - احسان - 10-27-2012 09:49 AM

سلام ب حامد عزیز
خوشالم میبینم نشستی تا داغ شی.Big Grin
خب بگو بینم:

بزرگترین آرزوی شخصیت چیه؟
اگه نصف دنیارو بهت بدن چی کار میکنی؟
منو چند تا دوست داری؟Big GrinCool
یه جمله به یه زبون دیگه؟
یه بیت شعر بگو؟؟؟
به طالع بینی اعتقاد داری؟
الان داری به چی فکر میکنی؟
دلت میخواست جای کی بودی؟
اگه زمان به عقب بر میگشت دوست داشتی چی کار میکردی که تا حالا نکردی؟
چه جوری شد که عضو باشگاه شدی؟
چند ساعت در روز تو نتی؟
بهترین مدیر سایت کیه به نظرت؟
جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟
خلاف ترین کارت چیه؟
تا حالا از خودت پرسیدی که چرا به دنیا اومدی؟
يه سوتي جالب از خودت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نصیحت بهم بگو؟؟
هرچی دوس داری بگو؟؟

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - جواد قاسمی - 10-27-2012 10:02 AM

سلام حامد جون داغ داغ داغ وای وای نسوزی
به سوالای احسان جواب بده تا بعدش من بپرسمTongue

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - حامد رعنایی - 10-27-2012 03:18 PM

(10-27-2012 07:22 AM)مهدی قاسمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد فكر ميكنم آقا حامد تا حالا شما روي هيچ صندلي ننشستي چون اينطوري كه تو جواب ميدي به سوالات احتمالا يا ميخواي بري به آبياري يا اينكه بوووووووووووووق داري .بايد با حوصله به سوالات جواب بدي هيچ عجله اي نيست
حالا بگو ببينم طرفدار چه تيم باشگاهي ايراني و چه تيم باشگاهي خارجي هستي ؟

سلام مدیر جان
آره خوب باره اولمه ولی در جوابها اگه تامل هم میکردم ،جواب نهایی من همونی که نوشتم .
مهدی آقا اگه شماجواب یه سوال رو بدونی دلیلی واسه فکر کردن نداری .
قدیما عاشق استقلال بودم ولی الان بس گرفتاری دارم که فرصت تماشای tv رو ندارم ،ولی تو ایران فقط آبی .
بارسلونا_چون وقتی که تو زمین هستند واقعا فوتبال بازی میکنند .
مهدی آقا اگه به توضیح اضافی میگین حوصله ،چشم بیشتر می نویسم .
(10-27-2012 08:17 AM)حسين نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد آدم با سياستيه مهدي آقا.... شايد همين باعث شده به سوالات اينجوري جواب بده و شايد هم همون خصلت سادگيش!!!Cool
بعدشم آقا حامد گفته بودن كه كسي سوال شخصي نپرسه، پس دوستان لطفا مراعات كنين!!Cool
بعد از سوال مهدي آقا ميخواستم بپرسم كه آقا حامد راسته كه ميگن شما آدم خسيسي هستي؟
فك ميكني توي ايران خسيس تر از شما هم كسي وجود داشته باشه يا خير؟!!

آره حسین جان واسه خاطر سادگی من .
خسیس واژه درستی نیست شایدبهتره بگی که خیلی صرفه جویی میکنم که انتخاب این یه مورد رو به دوستان واگذر میکنم .
آره از منم خسیس تر وجود داره که نمیتونم اسمشونو بگم.(ح.ع.ر)
بعدشم با این گرونی ها هرکی صرفه جویی نکنه کلاهش پس معرکه

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - داوودقنبری - 10-28-2012 07:44 AM

سلام حامد جون چند تا سوال خنک بپرسم نسوزی Exclamation
1-خوبی ؟
2-اگه یه نفر جلوت سیگار بکشه (فک کن رییست ) و تو میخواسته باشی بهش بفهمونی که نباید سیگار بکشه چیکار میکنی ؟
اگه میخواسته باشی به ادم کوچیکتر از خودت نصیحت کنی چی میگی ؟
امد و شد درسته یا رفت و امد ؟

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - هادی - 10-28-2012 10:24 AM

سلام اقا حامد خوبی ؟ خوشحالم رو صندلی نشستی بزار چند سوال هم من بکنم اجازه هست؟
1 – اهل تفریح هم هستی ؟ اگه جوابت مثبته – بهترین تفریحت چیه؟
2 – تو روچی اگه وقتت آزاد باشه چیکار میکنی ؟
3- شما هم از اون بچه درس خونایی یا از اونایی که درسو میزارن واسه شب امتحان ؟
4 – دوست داری تو مقاطع بعدی تحصیلی درستو ادامه بدی یا نه؟
5 – از کدوم قسمت یا موضوعات انجمن بیشتر خوشت میاد؟

RE: آقای حامد رعنايي درچهارمين نشست صندلي داغ!! - احسان - 10-28-2012 10:47 AM

حامد پس جواب سوالای من کوووو؟؟؟؟؟؟Angry