انجمن گفتگوی  روستای روچی
قیمت معجزه!!! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن گفتگوی روستای روچی (http://anjoman.roochi.ir)
+-- انجمن: انجمن مطالب عمومی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: مطالب عمومی (/forumdisplay.php?fid=22)
+---- انجمن: مطالب خواندنی (/forumdisplay.php?fid=39)
+---- موضوع: قیمت معجزه!!! (/showthread.php?tid=2209)قیمت معجزه!!! - علی رضایی - 03-11-2014 08:45 PM

قیمت معجزه!!!یک داستان کاملا واقعی .حتما بخوانید..

دخترک هشت ساله ای بود،شنيد که پدر ومادرش درباره برادر کوچکترش صحبت میکنند.فهميد برادرش سخت بيمار است و آنها پولی برای مداوای او ندارند. پدر به تازگی کارش را از دست داده بود و نمی توانست هز...ينه جراحی پرخرج برادر را بپردازد. او شنيد که پدر آهسته به مادر گفت: فقط معجزه می تواند پسرمان را نجات دهد.دخترک با ناراحتی به اتاق خوابش رفت و از زير تخت، قلک کوچکش را درآورد. قلک را شکست، سکه ها را روی تخت ريخت و آنها را شمرد، فقط 5 دلار.بعد آهسته از در عقبی خانه خارج شدو چندکوچه بالاتر به داروخانه رفت.جلوی پيشخوان انتظار کشيد تاداروساز به او توجه کند،ولی داروساز سرش شلوغ تر از آن بودکه متوجه بچه ای هشت ساله شود. دخترک پاهايش را به هم می زد و سرفه می کرد،ولی داروساز توجهی نمی کرد، بالاخره حوصله سارا سر رفت و سکه ها را محکم روی شيشه پيشخوان ريخت.داروساز جا خورد، رو به دخترک کرد و گفت: چه میخواهی؟ دخترک جواب داد:برادرم خيلی مريض است، میخواهم معجزه بخرم. داروساز با تعجب پرسيد: ببخشيد؟!!
دختـرک توضيح داد: برادر کوچک من، داخل سـرش چيزی رفته و بابايم می گويـد که فقط معجـزه می تواند او را نجات دهد، من هم می خواهم معجزه بخرم، قيمتش چقدر است؟ داروساز گفت: متاسفم دخترجان، ولی مااينجا معجزه نمی فروشيم.چشمان دخترک پراز اشک شد و گفت: شما را به خدا، او خيلی مريض است، بابايم پول ندارد تا معجزه بخرد اين هم تمام پول من است، من کجا می توانم معجزه بخرم؟
مردی که گوشه ايستاده بود و لباس تميز و مرتبی داشت،از دخترک پرسيد: چقدر پول داری؟ دخترک پول ها را کف دستش ريخت و به مرد نشان داد. مرد لبخنـدی زد و گفت: آه چه جالب، فکـر می کنم اين پول برای خريد معجزه برادرت کافی باشد! بعد به آرامی دست او را گرفت و گفت: من می خواهم برادر و والدينت را ببينم، فکر می کنم معجزه برادرت پيش من باشد....

*آن مرد ، دکتر آرمسترانگ فوق تخصص مغز و اعصاب در شيکاگو بود.*
فردای آن روز عمل جراحی روی مغز پسرک با موفقیت انجام شد و او از مرگ نجات يافت.پس از جراحی، پدر نزد دکتـر رفت و گفت: از شما متشکـرم، نجات پسرم يک معجـزه واقعـی بود، می خواهم بدانم بابت هزينه عمل جراحی چقدر بايد پرداخت کنم؟
دکتر لبخندی زد و گفت: پنج دلار بود که پرداخت شد .
خیلی دوست داشتم ،بعضی از جراحان و پزشكان پول دوست ایرانی که اغلب بیماران بخاطر نداشتن هزینه درمان جان خود را از دست میدهند..
بیننده این مطلب بودند تا شرمندگی را در چشمانشان ببینم...

به امید شفا یافتن تمام بیماران چه در ایران و چه درخارج ایران..امین


RE: قیمت معجزه!!! - yousofrafati - 03-12-2014 08:35 AM

با تشكر ازشما : به اميد روزي كه همه پزشكان عزيزمان به سوكند فارغ التحصيلي شان وفادار بمانند.