انجمن گفتگوی  روستای روچی
روشن نگاه داشتن نمایشگر اندروید هنگام کار با اپلیکیشن ها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن گفتگوی روستای روچی (http://anjoman.roochi.ir)
+-- انجمن: انجمن کامپیوتر و موبایل (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- انجمن: موبایل (/forumdisplay.php?fid=40)
+---- انجمن: نرم افزار (/forumdisplay.php?fid=41)
+---- موضوع: روشن نگاه داشتن نمایشگر اندروید هنگام کار با اپلیکیشن ها (/showthread.php?tid=1383)روشن نگاه داشتن نمایشگر اندروید هنگام کار با اپلیکیشن ها - حامد رعنایی - 03-11-2013 02:24 PM

نمایشگر تلفن های هوشمند برای صرفه جویی در مصرف باطری، بعد از چند ثانیه به صورت خودکار خاموش می شوند. اما گاهی اوقات این تنظیم آزار دهنده است و می خواهیم که نمایشگر همچنان روشن بماند.

[تصویر: Keep%20Screen%20On%20.jpg]

برای مثال هنگام رانندگی مشغول استفاده از گوگل مپز هستیم اما نمایشگر تلفن خاموش می شود. یک راه حل این است که به بخش تنظیمات نمایشگر برویم و خاموش شدن را روی زمانی طولانی قرار دهیم. اما این تنظیم معمولا دم دست نیست و بعد از اعمالش هم فراموش می کنیم که آن را تغییر بدهیم و چند ساعت بعد با شارژ خالی مواجه می شویم.

چاره راه استفاده از ابزار کوچکی به نام Keep Screen On است. این اپلیکیشن روی تلفن اندرویدی شما نصب می شود و می توانید مشخص کنید که هنگام استفاده از برخی اپلیکیشن ها نمایشگر تلفن را روشن نگه دارد.

کافی است در بخش تنظیمات، اپلیکیشن های مورد نظرتان را انتخاب کنید تا زمان استفاده از آنها نمایشگر تلفن شما روشن بماند.


RE: روشن نگاه داشتن نمایشگر اندروید هنگام کار با اپلیکیشن ها - مهدی قاسمی - 03-11-2013 02:27 PM

خیلی ممنون آقا حامد از معرفی این نرم افزار اگه امکان داره لینک دانلودش رو هم بزارین یا منبعش رو ذکر کنین تا اعضا راحت بتونن پیداش کنن