انجمن گفتگوی روستای روچی

نسخه کامل: مانوئل ژوزه وارد تهران شد
شما در حال مشاهده نسخه ساده می باشید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی و فرمت مناسب.
[تصویر: 808eda0dd3de.jpg]


خبرگزاری مهر: مانوئل خوزه که روز سه شنبه از سوی باشگاه پرسپولیس به عنوان سرمربی فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه برای لیگ دوازدهم معرفی شد، بامداد امروز چهارشنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) وارد تهران شد.

مانوئل خوزه در شرایطی بامداد امروز چهارشنبه وارد تهران شد که برخی مسئولان باشگاه پرسپولیس، هواداران این تیم و تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان رسانه های مختلف ورزشی به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) رفته بودند تا لحظه ورود یک سرمربی پرتغالی دیگر را به تصویر بکشند.

مانوئل خوزه که با قراردادی یکساله با مسئولان باشگاه پرسپولیس توافق کرده است، دو دستیار دیگر را با خود به تهران آورد و قرار است امروز در نشستی با محمد رویانیان مراحل نهایی عقد قرارداد وی صورت گیرد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که در مورد مبلغ قرارداد وی ابهاماتی وجود دارد.

رقم قرارداد مانوئل خوزه و دو دستیارش در ابتدا یک میلیارد و دویست میلیون تومان اعلام شد اما ساعاتی بعد باشگاه پرسپولیس این رقم را به دلار تبدیل کرد. با این حال برخی منابع از بالاتر بودن رقم قرارداد این سرمربی پرتغالی خبر داده اند که نزدیک به دو و نیم میلیارد تومان است.

حمید محمدپور

اسمش مانوئل خوزه است یا مانوئل ژوزه؟؟؟؟؟؟؟Exclamation
همه جا می نویسن مانوئل خوزه ولی چون پرتغالیه تلفظش میشه "ژوزه"
لینک مرجع